قوانین و مقررات

قوانین و مقررات تورینو پلاس

کاربر گرامی لطفا موارد ذکر شده ذیل را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی تورینو پلاس به دقت ملاحظه کرده و مدنظر قرار دهید.

ورود کاربران به حساب کاربری در وب‌ سایت تورینو پلاس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، مطالعه مقالات، بررسی، خرید و دیگر خدمات ارائه شده توسط تورینو پلاس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و نحوه استفاده از خدمات و سرویس‌های فروشگاه اینترنتی تورینو پلاس می‌باشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنای پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تورینو پلاس از سوی کاربر می‌باشد.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این صفحه، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

قوانین عمومی

کلیه قوانین و رویه‌های تورینو پلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می‌باشد. در صورتی که در قوانین مندرج در این صفحه، رویه‌ها و خدمات تورینو پلاس در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری، کاربر، مصرف‌کننده، همکار

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تورینو پلاس اقدام کند. مشتری یا مصرف‌کننده مطابق قانون تجارت الکترونیک هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام کند. کاربر یا مشتری همکار یا به اختصار همکار به شخصی گفته می‌شود که به عنوان شغل اول یا دوم اقدام به فروش، پخش ویا نصب کالاهایی همچون محصولاتی که در وب‌سایت تورینو پلاس به فروش می‌رسد، می‌کند.

حریم شخصی کاربران

تورینو پلاس به اطلاعات شخصی و خصوصی افرادی که از خدمات سایت تورینو پلاس استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. تورینو پلاس متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع شما با استفاده از فروشگاه اینترنتی تورینو پلاس ، رضایت خود را از تورینو پلاس در این زمینه نشان می‌دهید.

روش ها و هزینه های ارسال

کلیه هزینه های ارسال به صورت پس کرایه و برعهده مشتری می باشد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تورینو پلاس هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

تورینو پلاس خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده در صفحه “تماس با ما” با ما در میان بگذارید.