فر اشپزخانه

فر اشپزخانه از لوازم حیاتی هر اشپزخانه است . اشپزخانه مهم ترین بخش هر خانه است که اعضای خانواده مدت زیادی از زمان حضور خود را در ان صرف میکنند ، به همین سبب حفظ زیبایی و افزایش کارایی لوازم اشپزخانه اهمیت بسیاری در سلامت جسمی و روحی اعضای خانواده دارد . استفاده از فر اشپزخانه به شما امکان پختن غذاهای جدید و اروپایی و کیک و نان را میدهد و تنوع را به وعده های غذایی خانواده برمیگرداند . روند رشد خرید و استفاده از فر در بین ایرانیان رو به افزایش است و در اینده نیز بیشتر خواهد شد . فر های موجود در بازار به دونوع عمده فر توکار و مبله تقسیم میشوند که در سال های اخیر فر توکار به سبب هماهنگی بیشتر با کابینت و زیبایی و مدرن بودن پرفروش تر بوده است . تنوع در طراحی و مدل های مختلف فر سبب شده انتخاب سخت باشد . در این نوشته از تورینو پلاس سعی داریم انواع فر را شرح دهیم و شما را در خرید فر مناسب راهنمایی کنیم .

فر اشپزخانه تورینو پلاس

تورینو پلاس در سال 1392 با تکیه بر ظرفیت تولید ملی و نیروی کار جوان ایرانی و استفاده از علم به روز مهندسین متخصص با هدف رونق اقتصادی و تولید فر ارزان شروع به کار کرد . این شرکت با سابقه درخشان ده ساله در صنعت تولید لوازم اشپزخانه ، با اتخاذ رویکرد خودکفایی ملی ، رونق تولید امروزه به یکی از بهترین برند های تولید لوازم اشپزخانه مبدل شده است . سیاست تولید در تورینو پلاس مبتنی بر طراحی مدرن و با کیفیت و به کارگیری بهترین کادر متخصص ایرانی و مشاورین خارجی میباشد . تورینو پلاس با حذف واسطه ها و تامین مواد اولیه ارزان و با کیفیت توانسته یکی از تولید کنندگان ارزانترین فرایرانی باشد . تمام فر های تورینو پلاس تست های ایمنی را با موفقیت گذرانده اند و گواهینامه های معتبر بین المللی دارند . مواد اولیه بکار رفته در ساخت فر ها وارداتی و درجه یک میباشند . شیشه فر های تورینو پلاس از جنس سیکوریت نشکن و مقاوم در برابر است . طراحی زیبا و مدرن در کنار مقاومت و کیفیت سبب شده تورینو پلاس به یکی از برند های مطرح در زمینه تولید فر ایرانی تبدیل شود .

انواع فر اشپزخانه

انواع فر امروزه در فروشگاه های ایران بسیار زیاد است . انتخاب فر مناسب و زیبا و همچنان با کیفیت و قیمت مناسب از بین این همه مدل مختلف کار بسیار دشواری است ، بنابراین لازم است تا کاملا از ویژگی های فر مورد نیازتان مطلع باشید . در ادامه به شرح انواع فر خواهیم پرداخت :

فر توکار گازی :

فر توکار گازی از مدل های قدیمی فر است . این فر ها به گاز شهری متصل میشوند و درجه حرارت قابل تنظیم دارند . به سبب برقی نبودن باید به صورتی دستی روشن شوند و جرقه زن ندارند .

فر توکار گازی . برقی :

در استفاده از فر توکار گازی و برقی شما میتوانید از گاز یا برق برای پخت استفاده کنید . به طور مثال میتوانید مرغ را به وسیله گاز پخته و جهت برشته کردن ان از گریل که با برق کار میکند استفاده نمایید . البته این نکته فراموش نشود که برای پخت از برق یا از گاز باید استفاده نمایید و امکان استفاده همزمان وجود ندارد . مزیت اصلی فرهای توکار گازی و برقی این است که در صورت قطع گاز یا برق خانه میتوانید یک گزینه را به راحتی برای پخت استفاده نمایید . علاوه بر این دیگر نیاز به هزینه جداگانه برای خرید فر برقی ندارید و براحتی با یک هزینه هم فر برقی و هم فر کاری دارید .

فر توکار برقی :

فر توکار برقی نسبت به سایر فرهای گازی و فر های گازی و برقی امکان پخت بیشتری به شما میدهند . چرا که تمامی فرهای برقی ناب استیل و مستر دارای ده برنامه پخت بوده و این امکان را به شما میدهد که در پخت غذا محدودیتی نداشته باشید . معایب این فر نیز مصرف برق زیاد است .

خرید اینترنتی فر اشپزخانه  تورینو پلاس :

خرید اینترنتی فر اشپزخانه کاری بسیار دشوار است زیرا با دقت نکردن در مطالعه توضیحات محصول یا خرید فر بی کیفیت ضرر بزرگی خواهید کرد . شرکت تورینو پلاس با استفاده از بستر اینترنت و ایجاد امکان خرید اینترنتی فر تورینو پلاس این نگرانی را برطرف کرده است . در وبسایت تورینو پلاس میتوانید با مطالعه کامل توضیحات محصول از ویژگی های ان مطلع شوید و انتخابی مناسب کنید . در ساخت محصولات تورینو پلاس از مواد اولیه وارداتی و درجه یک استفاده میشود و کیفیت فر های تورینو پلاس تضمین شده است . تمام محصولات تورینو پلاس کم مصرف  و دارای علامت استاندارد ایران هستند . همچنین با خرید اینترنتی فر تورینو پلاس از ده سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید . وبسایت تورینو پلاس  نماد اعتماد الکترونیک و نماد ثبت ملی دارد که شمارا از خرید خود مطمعن میکند . تورینو با بهره گیری از سیستم ارسال سفارشات سریع و همکاری با چندین شرکت ارسال مرسوله به سراسر ایران نظر دارد حداقل زمان ارسال و تحویل مرسوله را در بین فروشگاه های اینترنتی داشته باشد.